O nás - RÁJ DŘEVA JACER

Začátky - 1992

Společnost JACER-CZ, a.s. se od roku 1992 pohybuje v dřevařském průmyslu. Od svého začátku se zabýváme lesnickou činností. V průběhu let jsme rozšiřovali činnost v dřevařském odvětví.

Začali jsme těžit kulatinu a vyrábět dřevěné obaly a palety. Dlouholeté zkušenosti jsme se rozhodli skloubit do sítě prodejen RÁJ DŘEVA.

  • na trhu od roku 1992
  • zkušenosti s lesnickou činností
  • rozšiřování působnosti v dřevařství

Síť prodejen - 2014

E-shop a síť prodejen RÁJ DŘEVA jsme začali budovat v roce 2014, ve kterém byla otevřena první prodejna v Ústí nad Labem. Cílem sítě prodejen a e-shopu je snaha usnadnit kutilům a firmám nákup kvalitního dřevařského materiálu.

Námi nabízený sortiment obsahuje veškerý dřevařský materiál, který je potřeba ke stavbě různých dřevěných konstrukcí, jako jsou ploty, trámy, krovy, dřevostavby, pergoly či altány. V nabídce je také k dispozici palivové dříví, brikety a peletky.

  • budování sítě prodejen od roku 2014
  • cílem je usnadnit život kutilům i firmám
  • nabízíme veškerý dřevařský materiál

Vyřidíme i speciální požadavky

Díky širokému využití dřevařského materiálu ve stavebnictví, je občas potřeba materiál s atypickými parametry. Většinou se jedná o nestandardní rozměry, impregnaci materiálu nebo vlhkost dřeva. Pro tyto situace jsme také připraveni.

Pokud máte speciální požadavky na dřevařský materiál, stačí nás kontaktovat.

Doprava a platba

Zajímá vás, jak se k vám dostane zboží z našeho e-shopu a jak jej můžete zaplatit? Projděte si informace dopravě a platbách.