Informace o dopravě a platbě

Doprava

Dodání objednaného materiálu

Nabízíme dva způsoby, jak si vyzvednout objednané zboží. První možnost spočívá v osobním vyzvednutí na prodejně; druhou možností je využití služeb přepravní společnosti, která Vám doručí objednaný materiál na Vámi zvolené místo.

Doprava po celé České republice

Přepravu dřevařského materiálu je možno zajistit prostřednictvím našich vlastních zdrojů či externími přepravními společnostmi, se kterými spolupracujeme již několik let. Objednaný materiál, který je skladem, je většinou doručen v rámci České republiky do třetího dne od převzetí přepravcem. Samotné doručení je realizováno ve všední dny od 6:00 do 18:00, ale vždy záleží na konkrétní domluvě se zákazníkem a jeho potřebách doručení.

Po předání objednávky přepravci budete informováni e-mailem o předpokládaném termínu dodání. V den dodání budete kontaktováni dopravcem ohledně konkrétního času dodání Vaší objednávky.

Osobní odběr

Při osobním odběru na prodejnách budete seznámeni s předpokládaným termínem doručení v průběhu objednávky. Pokud se jedná o objednávku menšího rozsahu, tak ta je většinou rovnou připravena na prodejně. V případě rozsáhlejší objednávky se jedná řádově o jeden den, než je objednávka připravena na prodejně. Ve chvíli, kdy bude objednávka připravena, obdržíte e-mail s informací o možnosti vyzvednutí a otevírací dobou prodejny.

Možnost vyzvednutí zboží je omezena otevírací dobou jednotlivých prodejen. Doporučujeme se dostavit minimálně 30 minut před koncem otevírací doby.

V současné době je možné vyzvednout osobně objednaný materiál na prodejnách RÁJ DŘEVA v Ústí nad Labem, Hradci Králové, Blatně u Loun a v Kojeticích – Tůmovce (okr. Mělník) viz stránku s kontakty.

Platba

Platba objednávky je možná dvěma způsoby. Jedná se o platbu dobírkou a převodem na účet.

Dobírka

Při platbě dobírkou je objednávka placena při dodání. Pokud se jedná o odběr na prodejně RÁJ DŘEVA, je možnost platit hotově a platební kartou. Na prodejnách akceptujeme platební karty MasterCard, Visa a Maestro. V případě dodání objednávky na Vámi požadované místo je možno platit dopravci jen v hotovosti.

Převod na účet

Tento způsob platby je určen podnikatelům, kteří mají IČO. Pokud máte zájem o tento způsob platby, kontaktujte obchodního zástupce pro velkoobchod, který s Vámi vyřeší veškeré Vaše požadavky.