Dřevěné plotovky V této kategorii nejsou žádné produkty.

Dřevěné plotovky jsou prkna s 12% vlhkostí. Používají se při stavbě dřevěných plotů, které jsou celoročně pod vlivem klimatických podmínek. Z tohoto důvodu je vhodné plotovky ošetřit speciálním nátěrem, který prodlouží jejich životnost. Správně zvolené dřevo může přispět k prodloužení životnosti – nejčastěji se používá smrkové dřevo, které vykaz...

Dřevěné plotovky jsou prkna s 12% vlhkostí. Používají se při stavbě dřevěných plotů, které jsou celoročně pod vlivem klimatických podmínek. Z tohoto důvodu je vhodné plotovky ošetřit speciálním nátěrem, který prodlouží jejich životnost. Správně zvolené dřevo může přispět k prodloužení životnosti – nejčastěji se používá smrkové dřevo, které vykazuje výborné výsledky v poměru mezi cenou a výkonem.

Na rozdíl od dřevěných prken je možnost u plotovek zvolit tvar zakončení. V nabízeném sortimentu jsou k dispozici plotovky, které jsou zakulacené, rovné, s úkosem a do špičky.  Standardně se vyrábí plotovky do délky 2 metrů, což nemusí být v určitých situacích dostačující. Pokud máte speciální požadavky na plotovky, neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku.


Číst více...