Stavební řezivo Počet produktů: 116

Stavební řezivo je druh dřevěného materiálu, který najde uplatnění u všech stavebních konstrukcí. Nabízené řezivo je od začátku v naší režii, tj. vytěžíme kulatinu, která je poté zpracována na naší pile. Díky tomu můžeme kontrolovat kvalitu a dodržování norem, které se vážou na stavební řezivo. Výsledkem naší činnosti je stavební řezivo – hranol...

Stavební řezivo je druh dřevěného materiálu, který najde uplatnění u všech stavebních konstrukcí. Nabízené řezivo je od začátku v naší režii, tj. vytěžíme kulatinu, která je poté zpracována na naší pile. Díky tomu můžeme kontrolovat kvalitu a dodržování norem, které se vážou na stavební řezivo. Výsledkem naší činnosti je stavební řezivo – hranoly, fošny, prkna a latě.

Stavební řezivo se používá u různých stavebních konstrukcí a jejich částí, proto je vhodné materiál impregnovat před nežádoucími vlivy, které mohou negativně ovlivnit vlastnosti řeziva. Stavební řezivo se většinou ošetřuje před plísněmi, houbami, hnilobou a dřevokazným hmyzem.

Každá stavba je jedinečná, proto potřebuje rozdílné parametry stavebního řeziva. Díky vlastní výrobě dokážeme dodat řezivo dle Vašich požadavků a zároveň jsme schopni zabezpečit ošetření (impregnaci) materiálu, aby se prodloužila jeho životnost.


Číst více...
na stránku
Zobrazeno 1 - 12 z 116 položek